Wysuń/Schowaj Panel Logowania
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Rok założenia 1920

Aktualności

Aktualności

Biuletyn informacji ZST

Elżbieta Kotwasińska

Biuletyn informacji ZST

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych na zajęcia z mechaniki i mechatroniki, informatyki, fizyki, reklamy. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować zajęcia w dowolnym terminie - zarówno w godzinach przedpołudniowych, jak i po południu. Jesteśmy także w stanie przeprowadzić kilka warsztatów o różnorodnej tematyce jednocześnie. Przyjmujemy zapisy indywidualne i grupowe.

Znak na zachętę…

Elżbieta Kotwasińska

Znak na zachętę…

22-23 października 2015 roku w Zespole szkół Technicznych we Włocławku odbywały się warsztaty z edukatorami z Galerii Narodowej Zachęta. ZST zostało wybrane jako jedna z pięciu szkół w Polsce do wzięcia udziału w programie „Znak na zachętę” Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski w partnerstwie z Zachętą Narodową Galerią Sztuki oraz Fundacją “Grupa Twórcza” i jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Sztuka zamiast …”

Elżbieta Kotwasińska

„Sztuka zamiast …”

Klasy I TMR i III TMR wzięły udział w warsztatach profilaktyczno twórczych „Sztuka zamiast …” organizowanych przez Galerię Sztuki Współczesnej we Włocławku Uczniowie podczas zajęć poznali podstawowe terminy i techniki graficzne oraz pracowali w technice suchej igły. Zajęcia obejmowały również spotkanie ze specjalistą w dziedzinie profilaktyki, Celem projektu jest edukacja i kształtowanie pożądanych postaw przez sztukę i twórcze działania.

Wycieczka do Trójmiasta

Elżbieta Kotwasińska

Wycieczka do Trójmiasta

Dnia 22 października uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku wzięli udział w wycieczce do Trójmiasta, podczas której mogli pogłębić swoją wiedzę zwiedzając obiekty historyczne miasta. Głównym celem wycieczki było obejrzenie musicalu Grease w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Atmosfera przedstawienia przeniosła nas w lata 50 - te ubiegłego wieku.

Krav Maga na lekcjach WF

Elżbieta Kotwasińska

Krav Maga na lekcjach WF

W dniach 19-21 października uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku uczestniczyli w wyjątkowych lekcjach wychowania fizycznego - z elementami treningu samoobrony. Zajęcia z zakresu Krav Magi – czyli walki w bliskim kontakcie, która bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka – prowadził instruktor pan Marek Lach.

„Chroń Dziecięce Uśmiechy”

Elżbieta Kotwasińska

„Chroń Dziecięce Uśmiechy”

W dniu 15 października 2015r w Szkole Podstawowej nr 10 we Włocławku realizatorzy programu „Chroń Dziecięce Uśmiechy” dokonali przeglądu dentystycznego całej społeczności uczniowskiej. Temu wydarzeniu towarzyszyły zajęcia edukacyjne poświęcone higienie jamy ustnej i zdrowemu odżywianiu połączone z pokazem udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu Szkolnego Koła PCK przy Zespole Szkół Technicznych we Włocławku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Statystyki

Statystyki

Osób online:

1

Odsłon:

2474030

Aktualności:

276

Artykułów:

142

Albumów:

26

Zdjeć w galeri:

5141

Galeria

Galeria

Przejdź do Galerii