pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Projekt „Szkutnia Włocławek ” w Zespole Szkół Technicznych


10.06.2019 22:27
Projekt „Szkutnia Włocławek ” w Zespole Szkół Technicznych

W dniu 10 czerwca 2019 r. rozpoczęły się warsztaty szkutnicze w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku realizowane przez Fundację Promocji Rekreacji „KIM”

Szkoła aktywnie włączyła się w realizację projektu poprzez dokonanie rekrutacji wśród chętnych uczniów do budowy łódek oraz udostępniła pomieszczenia do realizacji projektu. Po zakończeniu projektu zbudowane łódki zostaną przekazane naszej szkole.

Warsztaty szkutnicze prowadzone w formie zajęć pozalekcyjnych na terenie naszej szkoły są ciekawym i innowacyjnym projektem dla uczniów technikum, dzięki któremu poszerzą swoje umiejętności manualne oraz nauczą się zarządzać sobą i zespołem w trakcie realizacji działania „od projektu do efektu”.

Podziękowania składamy na ręce p. Marcina Chodorowskiego, Prezesa Fundacji Promocji Rekreacji „KIM” za stworzenie szansy udziału uczniów technikum w realizacji tak ciekawego projektu. W zajęciach uczestniczą uczniowie z klas informatyka, mechanika i mechatronika. Opiekę nad uczniami sprawuje mgr Włodzimierz Kotwasiński, nauczyciel informatyki, mechaniki i programowania CNC.