pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

RDJ KLIMA doposażyła szkołę w pomoce dydaktyczne


18.06.2019 00:00
RDJ KLIMA doposażyła szkołę w pomoce dydaktyczne

Firma RDJ Klima doposażyła naszą szkołę w zestaw komputerowy do pracowni języka obcego zawodowego oraz ufundowała nagrody rzeczowe dla najlepszych uczniów w zawodzie technik mechanik i technik mechatronik.

W dniu 17 czerwca 2019 r. RDJ Klima przekazała Zespołowi Szkół Technicznych we Włocławku wyposażenie stanowiska dydaktycznego do nauki języka obcego w nowo tworzonej pracowni języka zawodowego. Przekazanie wartościowego wyposażenia jest kolejnym obszarem współpracy pomiędzy szkołą a prężnie działającą Firmą, specjalizującą się w produkcji akcesoriów wentylacyjnych i instalacji klimatyzacyjnych. RDJ Klima to także miejsce, w którym nasi uczniowie realizują praktyczną naukę zawodu i odbywają płatne staże w ramach wykonywania projektów unijnych. Najlepsi uczniowie z klas mechanicznych, mechatronicznych i obróbki skrawaniem CNC znajdują zatrudnienie na okres wakacji lub podejmują pracę po zakończeniu nauki. Co roku Firma funduje nagrody rzeczowe dla najlepszych uczniów w zawodzie.

To niespodziewane, a jakże zaszczytne wyróżnienie, będzie dla nas dopingiem do dalszej współpracy i do nowych inicjatyw w zakresie współpracy w obszarze kształcenia zawodowego uczniów w naszej szkole.

Serdeczne podziękowania kieruję na ręce współwłaścicieli Firmy RDJ Klima, p. Wojciecha Dybicza, p. Romana Józefowicza i p. Marka Rapickiego. Na zdjęciu granty przekazuje p. Paweł Sarnowski, Dyrektor RDJ Klima.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Donat Marszałek
Dyrektor szkoły