Dzień Edukacji Narodowej


31.10.2019 11:01
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
 
Dnia 11 października br. w naszej szkole upamiętniono Święto Edukacji Narodowej przez spotkanie Pracowników Szkoły zarówno aktualnie wykonujących zawód, jak i emerytów.
 
Miłej okoliczności towarzyszył program artystyczny przywołujący rys historyczny utworzenia Komisji Edukacji Narodowej w Polsce i prezentujący myśli oraz życzenia skierowane do nauczycieli. Tekstom i strofom poetyckim wtórowała muzyka i śpiew uczniów. Oklaski za swoje wystąpienia otrzymali prowadzący program: Adrian Barański i Michał Stasiak z klasy 3 TMT; wykonawcy utworów muzycznych, śpiewający i recytatorzy: Kamil Pawłowski  z klasy 4 TMT, Jakub Pączek, Piotr Stępiński z klasy 1 MT,  Paulina Tochel, Klaudia Cackowska,  Dawid Ciosek z klasy 1 TR, Piotr Skowroński z klasy 2 TMT, Jakub Iwiński z klasy 3 TMT, Wiktoria Nowicka z klasy 1 TI. Obsługą techniczną wydarzenia zajął się Aleksander Łysiak z klasy  4 TMT.
 
Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności artystyczne pod kierunkiem pani Agnieszki Radowskiej. O wystrój i dekoracje uroczystości zadbała pani Monika Rębiałkowska, a nad oprawą dźwiękową czuwał pan Marian Stolarek.