Upoluj swoją książkę


04.11.2020 20:52
Upoluj swoją książkę

Zapraszamy wszystkich uczniów do kolejnej akcji promującej czytelnictwo „Upoluj swoją książkę", dzięki której możecie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Wystarczy ściągnąć aplikację Woblink, zeskanować kod QR z plakatu i czytać bez ograniczeń. Prezentujemy plakat w wersji elektronicznej z kodem QR dającym dostęp do wszystkich książek. Akcja jest darmowa i trwa cały listopad. Miłego czytania…

Oto krótki przewodnik jak korzystać z 12 darmowych bestsellerów. Jeśli nie wiesz jak dołączyć do akcji Czytaj PL 2020 to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim instrukcję i kod QR do zeskanowania w aplikacji.
 
Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.
Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a i pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie ją zainstaluj. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!
 
Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!
Jeśli chcesz wejść do akcji Czytaj PL potrzebny ci będzie kod QR:

 
Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.
Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).
 
Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!
Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 12 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć tylko jedną książkę z akcji, ale w dowolnym momencie możesz ją wymienić.

Inicjatorem akcji jest biblioteka szkolna.

Przygotowała: mgr Magdalena Wojciechowska

Więcej informacji na: http://czytajpl.pl/