pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku


02.09.2020 20:13
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku.

Pierwszego września zainaugurowano w naszej szkole nowy rok szkolny 2020/2021. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Szczególne ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych, którzy mieli okazję poznać swoich wychowawców i pozostałe grono pedagogiczne oraz zapoznać się z osiągnięciami szkoły w minionym roku. Wśród przybyłych gości mogliśmy powitać przedstawicieli Firmy WIKA Polska, która objęła patronatem kolejną klasę technikum mechatronicznego. Gościliśmy p. Roberta Hoppe  - dyrektora ds. produkcji Wika Polska, p. Iwonę Bagińską – lidera ds. personalnych Wika Polska i p. Arkadiusza Włudarzewskiego – trenera zawodu Wika Polska. Przedstawicielem Rady Rodziców był p.  Sebastian Rajewski.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał dyrektor szkoły, Donat Marszałek. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane Radę Rodziców i Firmę WIKA Polska. Wszyscy uczniowie klas pierwszych oraz pozostałych klas patronackich otrzymali od Firmy WIKA Polska upominki i pomoce dydaktyczne na najbliższy rok. Szkoła otrzymała czek na kwotę 10 tysięcy złotych na zakup niezbędnego wyposażenia dydaktycznego. To kolejne wsparcie Firmy WIKA Polska dla Zespołu Szkół Technicznych i nieoszacowana pomoc w realizacji nowoczesnego kształcenia zawodowego, za które składamy serdeczne podziękowania.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów uczniom, nauczycielom i rodzicom. Pracownikom administracji i obsługi szkoły dziękujemy za przygotowanie placówki do bezpiecznego rozpoczęcia zajęć w nowym roku szkolnym.