pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Targi Ehandlu/ E-commerce Poland Expo


29.10.2021 20:35
Targi Ehandlu/ E-commerce Poland Expo

Technik Reklamy na targach EHANDLU w Warszawie.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku uczący się na kierunku Technik Reklamy mieli okazję uczestniczyć w Targach ehandlu, które odbyły się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, dnia 20 października 2021.

E-commerce’owe firmy z całej Polski  przedstawiały tego dnia swoje oferty, a całość uzupełniały wykłady, pozwalające na zdobycie informacji, dotyczących współczesnej sceny handlu elektronicznego, a także poruszające kwestie obecnie panujących problemów w branży i sposobów ich rozwiązywania. Na targach wystąpiło łącznie 53 prelegentów.  Wykłady prowadzone były przez specjalistów z branży i dotyczyły różnorodnych tematów związanych z e-commerce jak np.:

  • wirtualny doradca; jak poprawić zadowolenie klientów i konwersję w Twoim sklepie? – wykład prowadzony przez Piotra Buszkę,  feeCOMPASS co-founder & CEO  w feeCOMPASS.
  • nowoczesny mailing reklamowy w służbie konwersji dla commerce – wykład prowadzony przez Monikę Nastalską, Content Marketing Specialist  z Partners (Playlink S.A.).
  • Piękny Umysł a aukcje RTB – wykład prowadzony przez Piotra Sankowskiego,  Chief Scientific Officer w  MIM Solutions.

Targi przyciągnęły aż 130 wystawców. Uczniowie mieli okazję odwiedzić stoiska wystawowe m.in. DHL, Ceneo, tpay, BLUE MEDIA, Marketer+ i wielu innych. Poza dyskusjami na forum, istniała  możliwość prywatnych rozmów z przedstawicielami wielu firm, zajmujących się szeroko pojętym ehandlem - od sprzedawania gadżetów po zapewnianie bezpieczeństwa w sieci czy innowacyjnych sposobów zwiększania konwersji. Jak co roku atmosfera była przyjazna, a młodzi adepci Reklamy mieli okazję poznać profesjonalistów z branży.

Materiał przygotowała: Iwona Dominiak