pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024


04.07.2024 20:47
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024na zdjęciu: klasa I TM

21 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku. Tytuł najlepszego ucznia otrzymał Michał Strzelewicz z klasy I technikum informatycznego, ze średnią ocen wynoszącą 5,39 i wzorowym zachowaniem.

519 uczniów otrzymało promocję do klasy programowo wyższej, 12 uczniów z Branżowej Szkoły I stopnia otrzymało status Absolwenta Szkoły Rocznik 2024, a 13 uczniów uzyskało promocję z wyróżnieniem. Wszystkim uczniom składamy serdeczne podziękowania i gratulacje za uzyskane wyniki, Rodzicom dziękujemy za współpracę i wsparcie szkoły w procesie dydaktycznym, a Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi składamy wyrazy uznania za ich ciężką pracę i codzienne poświęcenie na rzecz edukacji młodzieży.

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego przybyli przedstawiciele Firm współpracujących ze szkołą i Rady Rodziców Szkoły. Mogliśmy powitać: Pawła Imbirskiego – Dyrektora Operacyjnego WIKA Polska, Renatę Zalewską – HR Biznes Partner, Izabelę Wasilewską – Specjalistę ds. komunikacji WIKA Polska, Pawła Sierakowskiego – Dyrektora Obszaru Utrzymania Ruchu ANWIL SA, Agnieszkę Witkowską-Nowak – HR Biznes Partner, Chrisa Radzanowskiego – Członka Zarządu Firmy RADPAK, Marzenę Prymon – Specjalistę ds. Kadr i Płac Firmy RADPAK, Pawła Sarnowskiego – Dyrektora Firmy RDJ Klima z Włocławka oraz Sebastiana Rajewskiego – Przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły. Składamy podziękowania przedstawicielom firm i Rady Rodziców za owocną współpracę w tym roku szkolnym, obecność na uroczystości i ufundowanie nagród dla najlepszych uczniów.

Świadectwo promocyjne z wyróżnieniem otrzymali:
Michał Strzelewicz
1 TI
5,39
Natalia Dudka
3 RI
5,17
Jakub Groblewski
4b TI
5,14
Marcin Jabłoński
3 R
5,09
Kamil Tomaszewski
3 MT
5,05
Piotr Rybacki
1 TMT
5,04
Patryk Mroczkowski
4b TI
5,00
Mateusz Rajewski
1 TMT
4,87
Klaudia Sztuczyńska
3 R
4,84
Gabriel Teśka
2a TI
4,80
Magdalena Targas
3 RI
4,78
Maksymilian Karasiewicz
1 TMR
4,77
Mateusz Ostrowski
4 MT
4,75

Wszystkim Uczniom należą się szczególne gratulacje za osiągnięcia w nauce, konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach. Wiemy, ile wysiłku włożyliście w minionym roku szkolnym. Absolwentom z BSIS życzymy pomyślnego startu w dorosłe życie i powodzenia w wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wspaniałych wakacji, wypełnionych słońcem i sercem pełnym radości. Po wakacjach wracamy do naszej ukochanej szkoły w jej nowym wcieleniu, po zakończonym remoncie generalnym!

Gratulujemy wyników!