pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Szkolny turniej tenisa stołowego

27.12.2022 21:20

Kolejny turniej tenisa stołowego został rozegrany w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.

14 grudnia 2022 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych rozegrany został szkolny turniej tenisa stołowego. W pierwszej rundzie zawodnicy rywalizowali w rozlosowanych grupach w systemie "każdy z każdym". W drugiej rundzie i w kolejnych obowiązywał już system "pucharowy". Ostatecznie w meczu o III miejsce Adrian Grabowski (klasa 4 TMR) pokonał Miłosza Kurtysa (4 MT). W finale Damian Ciosek (4 TMR) wgrał z Łukaszem Stolarskim (4 I). W turnieju wzięło udział 21 zawodników i rozegrano łącznie 53 mecze. Zawody przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Notowania:

• I miejsce: Damian Ciosek, klasa 4 TMR
  • II miejsce: Łukasz Stolarski, klasa 4 I
  • III miejsce: Adrian Grabowski, klasa 4 TMR

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w turnieju, Damianowi Ciosek zwycięstwa, a finalistom zajętych lokat.

Opracował: Marcin Kubiak, nauczyciel wychowania fizycznego.