pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Nauczyciele - godziny dostępności 2023/2024

*Legenda miejsc:

  • Staszica - budynek tymczasowy ZST, adres: Plac Staszica 1
  • CKZ - Centrum Kształcenia Zawodowego, adres: Ogniowa 2
  • Sala gimnastyczna - adres: Ogniowa 2 (wejście pod łącznikiem w podwórzu)
  • Łącznik sala - adres: Ogniowa 2 (łącznik między salą gimnastyczną a budynkiem ZST, wejście pod łącznikiem jak do sali gimnastycznej, 1 piętro)

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Miejsce*

Godzina

1

Marszałek Donat

wtorek

Staszica

15:00 – 16:00

2

Kania Anna

wtorek

Staszica

14:30 – 15:30

3

Wiśniewski Sławomir

wtorek

Staszica

14:30 – 15:30

4

Arkuszewska Renata

poniedziałek

Staszica

15:45 – 16:45

5

Bajuk Adam

środa

CKZ

13:15 – 14:15

6

Budzyński Wojciech

wtorek

Staszica

13:10 – 14:10

7

Caban Edyta

poniedziałek

Staszica

13:00 – 14:00

8

Chabros Dariusz

wtorek

Staszica

13:15 – 14:15

9

Chojnacka Beata

wtorek

Łącznik sala

14:00 – 15:00

10

Cybulska Agnieszka

wtorek

Staszica

13:15 – 14:15

11

Czajkowski Krystian

piątek

CKZ

13:15 – 14:15

12

Cześnin Radosław

wtorek

Staszica

14:50 – 15:50

13

Czerwińska-Modrzejewska Sylwia

czwartek

Staszica

07:30 – 08:00

14

Dyberna Magdalena

poniedziałek

CKZ

15:40 – 16:40

15

Gawlak Tomasz

piątek

CKZ

14:50 – 15:50

16

Gmys Beata

poniedziałek

CKZ

14:00 – 15:00

17

Górska Elżbieta

piątek

Staszica

14:00 – 15:00

18

Gralak Marzena

poniedziałek

Staszica

14:50 – 15:50

19

Grodecka Agata

poniedziałek

Staszica

14:00 – 15:00

20

Grzesiak Krystyna

wtorek

Staszica

14:00 – 15:00

21

Hałasiński Robert

środa

Staszica

15:40 – 16:10

22

Jankowska Dominika

wtorek

Staszica

14:50 – 15:50

23

Janowski Jacek

poniedziałek

Sala gimnastyczna

14:00 – 15:00

24

Jaźwiecka Aleksandra

czwartek

Staszica

14:00 – 15:00

25

Jaźwiecki Dariusz

wtorek

CKZ

08:45 – 09:15

26

Kochanowska Iwona

czwartek

Staszica

13:15 – 14:15

27

Kaczorowska Eliza

wtorek

CKZ

12:30 - 13:30 

28

Kołtuńska Anna

poniedziałek

Sala gimnastyczna

14:50 – 15:50

29

Konieczna Barbara

wtorek

Staszica

14:00 – 15:00

30

Korzuchowski Witold

wtorek

CKZ

15:40 – 16:40

31

Kotwasińska Elżbieta

środa

CKZ

14:00 – 15:00

32

Kotwasiński Włodzimierz

wtorek

CKZ

14:50 – 15:50

33

Kosiewicz Katarzyna

poniedziałek

Staszica

14:00 – 15:00

34

Krychowiak Krzysztof

środa

CKZ

14:50 – 15:50

35

Kubiak Marcin

środa

Sala gimnastyczna

14:50 – 15:50

36

Kwiatkowska Katarzyna

wtorek

Staszica

14:00 – 15:00

37

Kwiatkowski Marcin

czwartek

CKZ

14:00 – 15:00

38

Legieć Katarzyna

środa

Staszica

15:40 – 16:40

39

Marzec Jarosław

wtorek

Sala gimnastyczna

14:00 – 15:00

40

Miller-Cybulska Karolina

czwartek

Staszica

14:00 – 15:00

41

Mirecki Piotr

wtorek

Staszica

14:00 – 15:00

42

Mietko Łukasz

piątek

CKZ

12:20 – 13:20

43

Orlińska Aleksandra

poniedziałek

Staszica

14:00 – 15:00

44

Palińska Kamila

poniedziałek

Staszica

15:40 – 16:40

45

Paliwoda Marta

środa

Staszica

14:50 – 15:50

46

Paszyńska Mariola

środa

Staszica

13:15 – 14:15

47

Pikos Kazimierz

poniedziałek

Staszica

12:30 – 13:00

48

Pawłowska Renata

poniedziałek

Staszica

14:00 – 15:00

49

Płóciennik Arkadiusz

środa

Staszica

14:00 – 15:00

50

Przybylski Ryszard

piątek

Staszica

15:40 – 16:40

51

Radowska Agnieszka

środa

Staszica

14:00 – 15:00

52

Reiwer-Krużyńska Justyna

wtorek

Staszica

14:00 – 15:00

53

Rębiałkowska Monika

środa

Staszica

14:50 – 15:50

54

Sadowski Hubert

piątek

Staszica

12:00 – 13:00

55

Skiermańska Barbara

czwartek

CKZ

07:50 – 08:50

56

Sobczuk-Rasiewicz Katarzyna

poniedziałek

Staszica

15:00 – 16:00

57

Syska Beata

wtorek

Staszica

14:50 – 15:50

58

Świątkowska Ilona

poniedziałek

Staszica

13:10 – 14:10

59

Trząsalska Katarzyna

poniedziałek

Staszica

14:00 – 15:00

60

Wojciechowska Magdalena

poniedziałek

Staszica

15:00 – 16:00

61

Woźniak Beata

środa

Staszica

14:15 – 15:15

62

Ziółkowska Sylwia

czwartek

Staszica

15:15 – 16:15

63

Zieliński Władysław

czwartek

Staszica

12:30 – 13:30