pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

ZŚPU ANDUR S.C.

O Firmie


Firma ANDUR powstała w 1978 r. jako zakład naprawy wag analitycznych we Włocławku. Dwa lata później została przeniesiona do Dobrzynia n/Wisłą oraz została rozszerzona działalność o obróbkę skrawaniem. Dzisiaj ANDUR to firma z ponad 40 letnią tradycją w obróbce skrawaniem. Zaczynali od pojedynczej tokarki uniwersalnej i wytwarzania jednostkowych detali, przez pierwsze automaty krzywkowe oraz zlecenia seryjne, co nakreśliło obecny kierunek produkcji i dojście do najnowocześniejszych automatów tokarskich CNC.


Certyfikaty


Firma ANDUR posiada najnowocześniejsze obrabiarki do obróbki CNC, profesjonalnie wyposażoną kontrolę jakości oraz system jakościowy ISO 9001 i zarządzania środowiskiem ISO 14001.


Oferta produkcyjna


Produkcja komponentów pod zamówienia i dokumentację klientów, co pozwala na wykorzystanie doświadczenia do wykonywania zleceń. Wyroby ANDUR cechuje niski wskaźnik reklamacji, dzięki czemu produkty firmy są znane w Polsce i za granicą. Produkowane wyroby znajdują zastosowanie w bardzo wielu gałęziach przemysłu, np. elektronika, hydraulika, pneumatyka, aparatura kontrolno-pomiarowa, przemysł samochodowy itp.


Motto Firmy ANDUR


Motto Firmy: „przyszłość jest w naszych rękach” przyświeca im od 1978 roku. W swoim działaniu nastawieni są na nieprzerwany rozwój, zapewnienie wysokiej jakości usług i obsługi klientów, poszerzanie grona odbiorców wytwarzanych produktów. W 2020 roku zaplanowano przeniesienie Firmy do nowoczesnej hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym oraz biurowcem, które są bezpośrednio przygotowane pod specyfikę ANDUR.


Oferty pracy


Firma ANDUR zatrudni:

  • operatorów obrabiarek numerycznych CNC,
  • specjalistów z zakresu obróbki skrawaniem metali.

Szczegóły: kontakt przez stronę internetową lub telefoniczny.


Więcej informacji: andur.com.pl

 

Bartłomiej Urbański
Właściciel ANDUR

Dobrzyń nad Wisłą, ul. Szkolna 8/10


Wyświetl większą mapę