Stypendyści Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2020/2021


12.01.2021 20:21
Stypendyści Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2020/2021

Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku wśród nagrodzonych stypendiami w ramach projektu: „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II”.

W okresie przedświątecznym pojawiła się informacja z listami stypendystów projektu „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II”.  Z naszej szkoły grupa 11 uczniów otrzymała takie wyróżnienie i mogła skorzystać z pomocy finansowej udzielonej w ramach tego projektu.

Projekt „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II” realizowany jest przez Departament właściwy ds. edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Stypendia przeznaczone są dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. O stypendium na dany rok szkolny mógł ubiegać się uczeń, który spełni łącznie następujące warunki:

  1. uczęszcza do publicznej bądź niepublicznej szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe znajdującej się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego;
  2. uzyskał promocję do klasy programowo wyższej, w której będzie kontynuować naukę przez co najmniej 2 semestry szkolne;
  3. był uczniem co najmniej klasy II szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe;
  4. uzyskał w ostatnim, zakończonym roku szkolnym średnią ocen z 3 dowolnie wybranych przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych (z wyłączeniem praktyk zawodowych) na poziomie nie niższym niż:
    • w przypadku uczniów szkół branżowych: 4,00;
    • w przypadku uczniów technikum, którzy w poprzednim roku nauki zostali laureatami bądź finalistami konkursów, turniejów lub olimpiad wymienionych w § 4 regulaminu: 4,00;
    • w przypadku pozostałych uczniów technikum: 5,33;
  5. uzyskał w ostatnim, zakończonym roku szkolnym co najmniej dobrą ocenę z zachowania.

 

Lista stypendystów „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II” z Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku w roku szkolnym 2020/2021:

  1. Adamkowska Iza, 4 a TOR
  2. Czernicki Robert, 3 TMM
  3. Frydrych Paulina, 3 TOR
  4. Gryczewski Filip, 3 TMT
  5. Iwiński Jakub, 4 TMT
  6. Kwiatkowski Krzysztof, 4 TI
  7. Pączek Jakub, 2 MT
  8. Piński Bartosz, 4 TMT
  9. Rajewski Kamil, 3 TMM
  10. Stępiński Piotr, 2 MT
  11. Woźnica Mikołaj, 3 TMM

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom.

Dyrektor
Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku