pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Ogólnopolski Konkurs i Test wiedzy CYBERBEZPIECZNI w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii


28.12.2023 20:19
Ogólnopolski Konkurs i Test wiedzy CYBERBEZPIECZNI w ramach Olimpiady Zwolnieni z TeoriiBaner pobrano ze strony: fundacjapfr.pl

Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie i Teście wiedzy „Cyberbezpieczni” w ramach realizacji olimpiady zwolnieni z Teorii.

27 listopada 2023 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku realizujący projekty w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii w składzie: Julia Wieczorek 3R, Natalia Górecka 3R, Magdalena Targas 3RI, Otylia Pomian 3RI, Weronika Augustyniak 5R, Katarzyna Antczak 2R, Dominika Pawlak 2R i Marcin Jabłoński 3R, wzięli udział w  Ogólnopolskim Konkursie i Teście wiedzy „Cyberbezpieczni”.

Konkurs „Cyberbezpieczni” to ogólnopolski Test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w sieci. Składający się z 27 pytań o różnym poziomie trudności test, sprawdził i zweryfikował wiedzę o cyberbezpieczeństwie, ochronie prywatności w mediach społecznościowych oraz sposobach weryfikacji informacji znalezionych w sieci. Była to nie tylko świetna okazja do sprawdzenia się w starciu z hipotetycznymi zagrożeniami i cyberprzestępcami, ale również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Uczestnicy z najlepszymi wynikami zostali nagrodzeni bonami rzeczowymi, które będą mogli przeznaczyć na zakupy w sieci. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody – 100 bonów na zakupy w Allegro o wartości 500 zł! Marcin Jabłoński znalazł się w pierwszej 50. osób nagrodzonych. Gratulujemy!

Konkurs finansowany jest ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach programu „Cyberbezpieczni 2023 – ogólnopolski program rozwoju kompetencji uczniów i Nauczycieli”.

Koordynator projektu p. Monika Rębiałkowska, nauczycielka przedmiotów zawodowych z reklamy.

Oto lista wszystkich laureatów: Laureaci konkursu Cyberbezpieczni (PDF)