pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – RemaDays Warsaw


08.02.2024 20:36
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – RemaDays Warsaw

2 lutego 2024 r. uczniowie z klas 3R, 2a TR, 2b TR (technikum reklamy) wzięli udział w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Targi dają możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami marketingu i reklamy, co czyni je niecodziennym wydarzeniem. Uczestnicy Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw zyskują dostęp do kompleksowej informacji na temat dynamicznie rozwijającej się branży. Dla osób zawodowo związanych z reklamą i marketingiem jest to również wyjątkowa okazja do zdobycia nowych inspiracji do pracy.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających targi jest RemaCongress będący źródłem cennej branżowej wiedzy. W trakcie RemaDays Warsaw można było zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami, zobaczyć asortyment aparatów analogowych na stoisku Instax, a także dowiedzieć się więcej o maszynach do sitodruku, maszynach CNC, neonach, przestrzennych literach i innych produktach oferowanych przez wystawców. Bardzo ciekawym gadżetem reklamowym proponowanym przez firmy okazały się gry, które stanowiły zarówno gadżety reklamowe, jak i narzędzia edukacyjne.

Materiał przygotowała: Monika Rębiałkowska, nauczycielka przedmiotów zawodowych z reklamy