pomoc
Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

Zakończenie roku szkolnego


16.07.2018 20:04
Zakończenie roku szkolnego
W dniu 22 czerwca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku zakończyli rok szkolny. W uroczystościach szkolnych uczestniczyła młodzież z 17 oddziałów klas technikum, zasadniczej szkoły zawodowej i branżowej szkoły I stopnia. Wielu z nich otrzymało wyróżnienia i nagrody za wysokie wyniki w nauce.
 
Nagrody rzeczowe i finansowe ufundowali przedsiębiorcy współpracujący z naszą szkołą, wśród których znalazły się między innymi: WIKA Polska, MARDTEC Sp. z o.o. i Kreatywne Centrum Budowy Maszyn. Najlepsi uczniowie otrzymali nie tylko przydatne pomoce dydaktyczne z zakresu mechaniki, mechatroniki czy informatyki, ale także stypendia ufundowane przez zakład pracy, instytucje państwowe i samorządowe. Za wyróżniające wyniki w nauce uczniowie otrzymali: stypendium Prezesa Rady Ministrów, stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, stypendium Prezydenta Miasta Włocławek, stypendium Prymusi Zawodu Pomorza i Kujaw, stypendium Firmy Mardtec oraz kilkanaście świadectw z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów. Fundatorom nagród, wyróżnień i stypendiów składamy gorące podziękowania.  
Życzymy bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i miłego czasu, wolnego od obowiązków szkolnych, jednak nie od nauki smiley